Vizyonumuz ve Misyonumuz hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-)Çiftçiler Platformunun Vizyonu nedir?

-Türkiye'de yer alan tüm çiftçilerin bir araya getirilmesi gerek tarım ve hayvancılık alanında sağlıklı bilgi alışverişinde bulunabilmelerini gerekse ürün satışının yapılabileceği bir sanal ortam yaratılması hedefleniyor. Bu alanda gözlemlediğimiz eksikliğin (çiftçiler arası iletişimsel aksaklıklar, ürünün satışının üretilmesinden daha zor olmasından kaynaklı sorunlar ) doldurulması için naçizane bir çalışma başlatılmıştır.

-Tarım ve Hayvancılığa dair oluşabilecek tüm sorular(sorunlar) için çözümleriyle birlikte ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilmeyi hedefliyoruz. Sitemizde üreticilerimizin paylaşımlarını kendileri ya da bizim tarafımızdan silinmediği takdirde her zaman kalacaktır .

2-)Çiftçiler Platformunu Misyonu nedir?

-Web proje(forum) çiftçilerin kullanımına hazır hale getirilmiştir ve gösterilen ilgiye göre farklı projeler hayata geçirilmesi düşünülmektedir.(Çiftçiler için profesyonel hazırlanmış Mobil uygulamalar(anlık hava durumu bildirimleri vs. ) , Aylık Haftalık canlı yayınlar ) .

-Çiftçiler Platformu tamamıyla ücretsiz olup her zaman ücretsiz kalacak ve özellikle üreten çiftçi için vazgeçilmez bir alan(Yer Sağlayıcı) olacaktır.!


-Yapacağız dediğimiz uygulamaları mutlaka yaparız / yaptırırız . Yeter ki gerektiği kadar ilgi ve alaka olsun .

-Bu platform çiftçisine hizmet eder . ( Karşılık beklemeden. )

-Bizimle kalın .

Vizyon Nedir? –Bulunduğu sektörün gelişmelerine bağlı olarak, nerede olmayı arzu ettiğini (hatta hayal ettiğini) gösterir. Bu 5-10 sene sonrası için bir yaklaşımdır. Bugün yapılan her şey, gelecekteki o konuma varmak içindir.

Misyon Nedir? –BUGÜN hangi konumda olduğunu, ne yaptığını kimin için ve kimlerle nasıl yaptığını gösterir.
 
Son düzenleme:
  • Wow
Tepkiler: AliŞahin
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...