Konya Tarım Fuarı(8-12 MART 2022)(TÜYAP)

Mete 

Admin
Admin
Moderatör
16 Ağu 2021
351
41
Aktiflik Süresi
7s 44dk
28
Çanakkale
https://ciftcilerplatformu.com/
KONYA TARIM 2022 Konya 18. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş tarafından Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Derneği (TARMAKBİR) iş birliği, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı başta olmak üzere, Konya Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), PANKOBİRLİK, Selçuk Üniversitesi, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB'in sağladıkları değerli destekler ile 2022 yılında KONYA TİCARET ODASI – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

2019 yılında 20 ülkeden 441 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleştirilerek, yurt içinden ülkemizin tüm bölgelerini kapsayan 72 farklı ilden, yurt dışından ise başta Ortadoğu, Orta Asya, Afrika, Kafkaslar ve Balkanlar başta olmak üzere 101 farklı ülkeden gelen toplam 304.855 ziyaretçiyi Konya'da buluşturmayı başaran ve Türk tarım sektörünün en büyük ve en etkin buluşma noktası olan fuar, 2022 yılında da önceki yıllarda büyük başarılarla gerçekleştirilen ve ülke genelinde büyük ses getiren fuarlardan aldığı güç ile sektör temsilcilerini ve profesyonel ziyaretçileri Konya'da Tüyap çatısı altında buluşturacaktır.

Tüyap Konya, tüm ilgilileri Türk tarım sektörünün en büyük ve en verimli buluşmasına saygı ile davet eder.


Neden Tarım Fuarını Ziyaret Etmelisiniz ?

s1.PNG


Fuara Giriş Ücretli mi?

s3.PNG


Online Davetiyenizi Oluşturabilirsiniz.

Fuar Nerede: Aksaray Yolu 1. km'de, Konya Ticaret Odası - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde.
 
Online Davet alamadıysanız eğer burada belirtmeniz halinde yardımcı olunabilir. Kişisel görüşüm bir fuara davet almak bu kadar zor olmamalıdır. :rolleyes:🤨

Selamın aleykum diyip girin..😁😁

Güncel Fuar Tanıtım Videosu:

Tanıtım Videosu-2:
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: selimcakir