Türkiye'nin Tarım ve Hayvancılık Platformu

logo

Önemli Forum Kuralları

Mete

Administrator
Yönetici
Adminisrator
Katılım
17 Ağu 2021
Mesajlar
350
Tepkime puanı
42
Konum
Çanakkale
Web sitesi
ciftcilerplatformu.com
FORUM KURALLARI

1- Forumda yazılan mesajlardan mesaj sahibi forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı Çiftçiler Platformu hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da uluslararası yasalarını, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar yasaktır.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5- Yorum amacı taşımayan salt siyasi ve propaganda amaçlı tüm mesajlar kesinlikle yasaktır.(Çiftçilik ve Politik Meseleler konu başlığı hariçtir. Belirli saygı kuralları çerçevesinde çiftçilerimizin siyasi paylaşımlar yapmasına izin veriyoruz. Siyasi konuşmaların çiftçiliğin vazgeçilmez bir parçası olduğunun farkındayız.)

6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Forumdaki mesajların tümünün büyük harflerle yazılması yasaktır.

8- Forum içerisinde her türlü reklam faaliyeti içeren konu-mesaj yasaktır. (Çiftçimiz , üreticimiz ürünü pazarlayabilir reklamını yapabilir aksi reklamlar Moderatör tarafından haber verilmeksizin silinebilir.)

9- Konu ve mesajlarda sayfa yapısını bozacak, sayfanın açılışını yavaşlatacak sayıda resim kullanımı yasaktır. Aynı yasak video paylaşımı içinde geçerlidir.

10- Forum yöneticileri kurallara uymayan konu ve mesajları silme-değiştirme hakkına sahiptir.

11- Burada yer verilmeyen bazı özel kategori kuralları, söz konusu kategori içerisinde ayrı bir şekilde belirtilmiştir. Yardım Hattı

12-
Telif hakkı içeren her türlü paylaşım yasaktır.

13- Atatürk'e, devlet büyüklerine hakaret etmek yasaktır.

14- Çiftçiler Platformu ve kullanıcı arasında ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaf öncelikle iyi niyet çerçevesinde çözümlenmeye çalışacaktır, aksi halde taraflar İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu kabul ederler.

Kurallara uymayan kullanıcılar forumdan uzaklaştırılır.

Çiftçiler Platformu;
İnternet sitesi şahıs veyahut şahıslara aittir. Sanal Mülktür ve erişimi ücretsizdir. Hayal ediyoruz ki Çiftçilerin sanal ortamda eli ve kolu olacaktır.

Saygılarımızla, Çiftçiler Platformu Yönetimi.
 
Son düzenleme:

Benzer Konular

Üst