Çiftçiler Platformu Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mete 

Admin
Admin
Moderatör
16 Ağu 2021
351
41
Aktiflik Süresi
7s 44dk
28
Çanakkale
https://ciftcilerplatformu.com/
1-)Çiftçiler Platformu Nedir?
Türkiye'de yer alan tüm çiftçilerin bir araya getirilmesi gerek tarım ve hayvancılık hakkında sağlıklı bilgi alışverişinde bulunabilmelerini gerekse ürün satışı yapabileceği bir sosyal ağ(yer sağlayıcı) niteliği taşımaktadır.

Yer Sağlayıcı Nedir? Yer sağlayıcı kanunda “hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten gerçek veya tüzel kişiler'' olarak tanımlanmıştır.

Yer Sağlayıcı olarak karşılıksız hizmet verdiğimiz sitede girilen içeriklerden , paylaşımlardan kullanıcılar sorumludur. Kurallarımız açık ve nettir.

Kurallarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz


2-)Çiftçiler Platformu Neden kurulmuştur ?
-Çiftçiler Platformu
sayıları yüzbinleri bulan Facebook çiftçi gruplarında görülen eksiklikler ve aşağıda bulunan sebeplerden dolayı kurulmuştur.

Sebep : Amaç Nedir ?
a) Tarım ve hayvancılığa dair oluşan tüm sorunlardan
b) Çiftçiler arasında sohbet ortamı yaratılmaya çalışılması
c) Ürünün satışının üretmekten daha zor olması (Site içerisine uygun kategorilerde Pazar alanı eklendi ve ziyaretçilere görüş sağlanacak.)
d) Çiftçiliğe dair reel sorunların girdilerinin çiftçiler tarafından yapılması mümkünse çözülmesi ve başkalarına ulaştırılmaya çalışılması.

e)En mühim en temel Gayemiz: > Tek bir anahtar kelime ile bitkide ya da hayvanda mevcut hastalığın çözümünün diğer çiftçilere ulaştırılması veyahut ürünün satışının kolaylaştırılmaya çalışılması (Site içi arama ile)


3-)Çiftçiler Platformu neye hizmet eder?
-Çiftçiler Platformu genel olarak çiftçilere , üretici kadroya hizmet vermektedir. (yer sağlayıcı olarak)

Kuruluş: 16.08.2021 :cool:♥️
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...