Çiftçiler Platformu Güncellemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mete 

Admin
Admin
Moderatör
16 Ağu 2021
351
41
Aktiflik Süresi
7s 44dk
28
Çanakkale
https://ciftcilerplatformu.com/
Gelen sorular üzerine bazı konularda açıklama yapmak istedim.

Sitemizi geliştirmek için her adımı atmaktayiz. Neler ekleyeceğiz?

-Mobil uygulama yapacağız lakin site daha fazla trafiğe (daha çok aktif üye) ulaşmalidir. Planlama aşamasındayız. (Play Store , App Store)

-Site içerisinde 1 yıllık takvim olacak. Orada yapacağımız etkinlikler listelenecek. ( Bazı tarim & traktör fuarları yer konum bilgisi , hasat zamanları vs vs. )

- Üzerinde çalışmakta olduğumuz bazı konu başlıkları sonradan ilave edilecek. (Organizasyonlar, Canlı Yayınlar)

-Üyelerimizin profil fotoğrafının altına ne işle uğraştığına dair rozet eklenecek misal mısır yetiştiriyorsa Mısır üreticisi şeklinde. Bu işlem kullanıcı etkileşimini üyeler arasında arttıracaktır.

-Sitemizde Medya alanının altında kaynaklar kısmı bulunuyor. O kısımda çözüme ulastirdigimiz tespit ettiğimiz Tarımsal , hayvansal sorunları liste şeklinde tek tek açıklayacağız. Hepsi zaman içerisinde olacaktır. (Bu alanda yöneticiler olarak extra çaba sarfetteğimiz için sadece üyelerimize özel açacağız. Siteye giriş yapan ziyaretçiler göremeyecekler. )

- 1-2 yil içerisinde sitemizin güvenliğini sağlamak için her üye profilini telefon numarası ile doğrulaması gerekecek . Doğrulama yapmayan hesaplar sitemiz içerisinde gonderi , ilan , yorum paylasamayacaklardir .Yeni hesap açma işlemleri zaman zaman açılacak. Bu işlem sayesinde herkes güvenli bir ortamda sağlıklı iletişim kurabileceklerdir . Bu doğrulama olayını planlıyoruz site güvenliği sıkıntıya sokacak bir durum olmazsa aktiflestirmeyiz.

Not : Telefon numarasını doğrulayan hesaplar sistemimizde ( 05** *** ** 81 ) şeklinde gizlenmiş olacağından üyelerimizin numarasını kendisinden başka kimse göremeyecek.

👋👍👍
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...