Türkiye'nin Tarım ve Hayvancılık Platformu

logo

Önemli Çiftçiler Platformu Güncellemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mete

Administrator
Yönetici
Adminisrator
Katılım
17 Ağu 2021
Mesajlar
350
Tepkime puanı
42
Konum
Çanakkale
Web sitesi
ciftcilerplatformu.com
Gelen sorular üzerine bazı konularda açıklama yapmak istedim.

Sitemizi geliştirmek için her adımı atmaktayiz. Neler ekleyeceğiz?

-Mobil uygulama yapacağız lakin site daha fazla trafiğe (daha çok aktif üye) ulaşmalidir. Planlama aşamasındayız. (Play Store , App Store)

-Site içerisinde 1 yıllık takvim olacak. Orada yapacağımız etkinlikler listelenecek. ( Bazı tarim & traktör fuarları yer konum bilgisi , hasat zamanları vs vs. )

- Üzerinde çalışmakta olduğumuz bazı konu başlıkları sonradan ilave edilecek. (Organizasyonlar, Canlı Yayınlar)

-Üyelerimizin profil fotoğrafının altına ne işle uğraştığına dair rozet eklenecek misal mısır yetiştiriyorsa Mısır üreticisi şeklinde. Bu işlem kullanıcı etkileşimini üyeler arasında arttıracaktır.

-Sitemizde Medya alanının altında kaynaklar kısmı bulunuyor. O kısımda çözüme ulastirdigimiz tespit ettiğimiz Tarımsal , hayvansal sorunları liste şeklinde tek tek açıklayacağız. Hepsi zaman içerisinde olacaktır. (Bu alanda yöneticiler olarak extra çaba sarfetteğimiz için sadece üyelerimize özel açacağız. Siteye giriş yapan ziyaretçiler göremeyecekler. )

- 1-2 yil içerisinde sitemizin güvenliğini sağlamak için her üye profilini telefon numarası ile doğrulaması gerekecek . Doğrulama yapmayan hesaplar sitemiz içerisinde gonderi , ilan , yorum paylasamayacaklardir .Yeni hesap açma işlemleri zaman zaman açılacak. Bu işlem sayesinde herkes güvenli bir ortamda sağlıklı iletişim kurabileceklerdir . Bu doğrulama olayını planlıyoruz site güvenliği sıkıntıya sokacak bir durum olmazsa aktiflestirmeyiz.

Not : Telefon numarasını doğrulayan hesaplar sistemimizde ( 05** *** ** 81 ) şeklinde gizlenmiş olacağından üyelerimizin numarasını kendisinden başka kimse göremeyecek.

👋👍👍
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst