Çiftçiler Platformu Gelir Kazancı & Gider Masrafları Nelerdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mete 

Admin
Admin
Moderatör
16 Ağu 2021
351
41
Aktiflik Süresi
7s 44dk
28
Çanakkale
https://ciftcilerplatformu.com/
Soru-Çiftçiler Platformu kazancı ile ilgili çok sayıda soru gelmesi üzerine açıklama yapılmıştır.

Çiftçiler Platformunun kazancı nedir?

⁉️⬇️
Cevap:
-Çiftçiler Platformu internet sitesi içerisinde Google tarafından rastgele gönderilen reklamlar mevcuttur. Bu reklamlar özellikle bizim için (Gönüllü çalışan küçük ekip) gelir kaynağı olmaktadır. Yani tek gelir kaynağı Google reklamlarıdır. Birileri bu internet sitesi girdiği takdirde reklamlar görüntülenme alıyor ve bizde gelir elde ediyoruz.
-Facebook veyahut İnstagramı da ücretsiz kullanırsınız lakin içinde yüzlerce reklam vardır uygulama sahipleride o reklamların gösterimiyle gelir elde ederler..

Site yöneticisi olarak Masraflarımız Neler?

1-Yazılımsal giderler (Premium-Hosting: web sitesi barındırma hizmeti, Domain alan adı hizmet bedeli, lisanslı yazılım ücret giderleri ,site güvenliği: CloudFlare Pro giderleri)
2-Çiftçilere ulaşmak için Facebook, Instagram reklam giderleri , Google reklam giderlerimiz mevcuttur.
3-Google Ads , Facebook Ads Profesyonel Reklam Danışmanlık Giderleri
4-Yazar[Moderatör] tarafından paylaşılan ücretli hazırlanan makaleler (Paylaşılan makale içerikleri Google ortamında araştırılıp özgün bir şekilde hazırlanıyor. Yanlışlıklar olması mümkündür. Tüm içerikler ön bilgilendirme amacı taşır. )

Yukarıdaki bilgileri paylaşmak gibi bir zorunluluğumuz da yoktur. Şeffaf olmayı tercih ederiz ayrıca gelir kaygımız olmadığı gibi çiftçilerin sanal ortamda tamamıyla ücretsiz bir şekilde birleştirmeyi arzuluyoruz.
 
Son düzenleme:
logoCP.png
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...